Yoggies skladem - věrnostní program

Událost již byla ukončena, podívejte se na naše další události

21.listopad

Stále více chovatelů objevuje kouzlo krmiv Yoggies jako jednoho z nejzdravějších krmiv pro psy vůbec.
Díky spoustě skutečného masa, lisování za studena, výrobě bez chemie, obilí i konzervantů vracejí naše granule lisované za studena do psích misek kvalitu, chuť i vůni potravy z přírody. Granule Yoggies jsou vyrobeny z pravého masa metodou lisování za studena. Takové krmivo je pro psa nejen chutné a plné přirozených živin, vůní i chutí, ale prospívá také jeho zdraví a celkovému vývoji už od štěněte.

Granule lisované za studena od české firmy Yoggies jsou díky svému obsahu čerstvého sušeného masa a jedinečnému obsahu přírodních chutí, vůní i přírodních živin bez chemie skvělým a kvalitním krmivem pro štěňata, dospělé i starší psy. Kvalitní, nahrubo mleté sušené syrové maso (žádné masokostní moučky apod.), bylinky, ovoce i vláknina mají pro psy skvělou, přírodní vůni i chuť a také prebiotický účinek. Receptura je sestavena tak, aby měl váš pes požitek z chutí i vůní syrového sušeného masa (obsahují 85 % kvalitního syrového masa před sušením). Tyto granule jsou lisovány za studena při teplotě max. 38°C bez použití jakékoliv chemie. Receptura je vyvinuta jako potrava psa v přírodě tzv. "All Life Stages" pro štěňata, dospělé i starší psy.

 

Vyrobeny bez jakékoliv chemie, lepku a sóji
Suroviny jsou mlety "nahrubo". Granule tak mají i prebiotický efekt, což podporuje zdravou peristaltiku střev, čímž se také čistí střevní stěna od škodlivých usazenin a případných parazitů
Proces lisování za studena (do 38°C) uchová důležité živiny v nezměněné formě
Skvěle se tráví a nebobtnají (v žaludku se rozpouštějí) a tím se snižuje riziko torze žaludku
Obsahují až 85 % kvalitního masa (před sušením). Díky tomu jsou špičkou na trhu
Laktobacily udržují vyvážený imunitní systém i zdravý trávicí trakt psa
"All Life Stages" - pro štěně, dospělé i starší psy jako potrava v přírodě. Třeba pouze upravit krmnou dávku
Granule lisované za studena díky své tvrdosti čistí mechanicky chrup psa, pomáhají odstranit zubní kámen
Díky své tvrdosti poskytují granule psům požitek z chroupání jako by chroupali kost